Accura | Rena - Kosmetyka Profesjonalna

Nowa jakość skóry – Elektroporacja, termoterapia, lifting…

ACCURA umożliwia wykonywanie zabiegów łączących działanie kosmetyków z podstawowymi technikami:

  • lifting
  • elektroporacja
  • termoterapia HF

Lifting

Podczas liftingu impulsy prądowe o niskiej częstotliwości i małym natężeniu (mikroprądy) przenoszone są do powierzchni skóry. Przy pomocy pary opatentowanych elektrod kosmetyczka  wykonuje sekwencję specjalnie opracowanych przez Sorisę ruchów, zapewniających najwyższą skuteczność zabiegu. Zabieg składa się z trzech faz: 1. Drenaż limfatyczny i stymulacja epidermy. 2. Stymulacja skóry właściwej, zwiększenie napięcia. 3. Mikrostymulacja mięśni, umocnienie efektów powstałych w poprzednich fazach.

Stosowane do liftingu ampułki Flash Actif Ampules dają natychmiastowy efekt napięcia, nawilżenia i wygładzenia skóry. Wypoczęty wygląd utrzymuje się przez wiele godzin. Ampułki zawierają m.in. kwas hialuronowy oraz Avena Sativa – ekstrakt z nasion owsa zwyczajnego, bogaty w polisacharydy i aminokwasy, które skutecznie nawilżają przesuszoną skórę.

Elektroporacja

Modulowany prąd średniej częstotliwości wywołuje chwilowe i odwracalne otwarcie mikroporów umożliwiając w ten sposób wprowadzanie aktywnych substancji do głębszych warstw skóry. W zabiegach mezoterapii bezigłowej z wykorzystaniem aparatu ACCURA stosowane są bogate w składniki hydrożelowe maski przewodzące. Maska HydroCare zawiera w składzie m.in. kwas hialuronowy, kolagen oraz witaminy A, C i E – antyoksydant o znakomitych właściwościach nawilżających i odżywczych. Odmładzająca maska WrinkleCare zawiera m.in. kwas hialuronowy, proteiny soi, ekstrakt z żeń-szenia, Aloe Vera, witaminę C oraz Argirelinę, dającą efekt botuliny. Rozjaśniająca maska LightCare z zawartością m.in. arbutyny, retinolu, witaminy C i kwasu glikolowego działa delikatnie złuszczająco i odnawia skórę. Przeznaczona dla skór tłustych i trądzikowych maska BlueCare neutralizuje proliferację bakterii, redukuje procesy zapalne, działa antyseptycznie, przeciwbólowo i regenerująco. Efekt ujędrnienia i napięcia skóry jest uzyskiwany dzięki zastosowaniu maski LiftCare zawierającej m.in. elastynę i kolagen, wygładzającej teksturę skóry, zwiększającej jej nawilżenie i przywracającej elastyczność.

Termoterapia HF

Emisja prądu wysokiej częstotliwości o charakterze ciągłym i napięcie niższe, niż w tradycyjnym HF, powoduje zwiększenie efektu termicznego oraz zapobiega wytwarzaniu iskrzenia. Wzrost temperatury gazu wewnątrz elektrody podnosi jej temperaturę oraz temperaturę skóry, do której jest przykładana. Pod wpływem ciepła następuje pobudzenie krążenia, przyspieszenie reakcji chemicznych, rozluźnienie mięśni – skóra przygotowana jest do właściwego zabiegu z wykorzystaniem impulsów prądowych i aktywnych składników produktów.

Urządzenia (2)

Czas zabiegu:

ok. 60 – 120 minut

Cena:

150 – 200 zł