BODYTER Premium (Sorisa) | Rena - Kosmetyka Profesjonalna

Potrójny efekt modelowania

BODYTER Premium służy do wykonywania zabiegów wyszczuplających ciało, redukujących cellulit, zwiotczenia i lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową, ujędrniających, modelujących, przeciwbólowych, rehabilitacyjnych, relaksacyjnych, drenażu limfatycznego. Na potrójny efekt zabiegów składa się synergiczne działanie termoterapii, elektrostymulacji i elektroporacji w połączeniu z odpowiednimi produktami kosmetycznymi.

Innowacyjna metoda, polegająca na jednoczesnym zastosowaniu trzech rodzajów terapii potęguje wszystkie dobroczynne efekty ich działania, zwiększa skuteczność zabiegów, skraca całkowity czas trwania kuracji i pozwala na osiągnięcie maksymalnych rezultatów w rekordowo krótkim czasie. Bodyter Premium umożliwia jednoczesne lub niezależne stosowanie dostępnych technik.

Termoterapia – BODYTER Premium bazuje na emisji bliskiej podczerwieni, która wytwarza ciepło w warstwach leżących pod skórą, w tkance tłuszczowej i głębiej położonych strefach organizmu. Wzrost temperatury powoduje znaczne przyspieszenie reakcji chemicznych, stymuluje metabolizm i lipolizę, pobudza krążenie krwi. Terapia głębokim ciepłem ma dodatkowo działanie rozluźniające, odprężające i przeciwbólowe.

Elektroporacja – potocznie nazywana „mezoterapią bezigłową” jest zjawiskiem zachodzącym w błonach komórkowych oraz w warstwie rogowej naskórka. Na skutek działania złożonych impulsów prądowych następuje chwilowe i odwracalne otwarcie mikroporów, umożliwiając wprowadzanie w głąb skóry aktywnych składników zawartych w produktach leczniczych i pielęgnacyjnych. W zabiegach BODYTER Premium stosuje się preparaty żelowe o działaniu wyszczuplającym, przeciwcellulitowym oraz ujędrniającym.

Elektrostymulacja – BODYTER Premium wykorzystuje prądy niskiej i średniej częstotliwości w kierunku uzyskania efektu lipolitycznego, ujędrniającego, napinającego, wzmacniającego oraz rozbudowującego mięśnie, odprężającego i przeciwbólowego.

  • Lipoactif (elektrolipoliza) działa bezpośrednio na tkankę tłuszczową powodując jej rozbicie i ułatwiając eliminację;
  • Gimnastyka intensywna (skurcze izometryczne) uznawana jest za najskuteczniejszą w zabiegach wyszczuplających, działa jednocześnie na mięśnie, tkanki podskórne i układ krążenia;
  • Gimnastyka pasywna pobudza mięśnie do intensywnej pracy, ujędrnia i modeluje sylwetkę;
  • Prądy interferencyjne;
  • Tens stosowany w terapii bólu, blokuje bodźce i stymuluje wydzielanie endorfin;
  • Prąd Kotz’a (rosyjska gimnastyka) rewelacyjnie likwiduje zwiotczenia, wzmacnia i napina wszystkie typy włókien mięśniowych.

Przed kuracją:

Po kuracji:

Każdy z dostępnych prądów posiada do dziewięciu programów, które można indywidualnie dobierać dostosowując ich działanie do potrzeb każdego klienta.

Czas trwania zabiegu

60 minut

Cena pojedynczego zabiegu:

120 zł

Cena zabiegu w serii – 100 zł