Timexpert Ritualist – Beauty In-Fusion | Rena - Kosmetyka Profesjonalna

„Infuzja piękna” stworzona na miarę, dla cery w różnym wieku i z odmiennymi potrzebami

Nasza skóra zmienia się zależnie od wieku. Ma inne potrzeby w wieku lat 30, a zupełnie odmienne w wieku 40 i 50 lat. Każda cera potrzebuje stosowania unikalnych i specyficznych rozwiązań. Efektem najnowszych badań jest stworzona przez firmę Germaine de Capuccini ekskluzywna, innowacyjna kuracja profesjonalna, dająca szybkie i skuteczne efekty dostosowane do każdego rodzaju, a przede wszystkim wieku skóry. Produktem podstawowym jest innowacyjna aktywna baza do serum Active Base-Formula, która w istotny sposób wspomaga trzy silnie działające preparaty w postaci mikroemulsji: serum 30+ – odbudowa witalności i rozświetleniaserum 40+ – odbudowa jędrności i nawilżeniaserum 50+ – odbudowa gęstości i odżywienia. Aktywna baza działa w synergii z mikroemulsjami powodując „infuzję piękna” czyli „wstrzykiwanie” składników niezbędnych do przywrócenia skórze urody.

 • Serum rewitalizujące 30+

Serum dla wieku 30 – 40 lat, w postaci mikroemulsji o wysokiej koncentracji składników przywracających witalność i chroniących cerę przed zanieczyszczeniem środowiskowym i stresem tlenowym.

Składniki aktywne w zabiegu:

 • Wyciąg z szarotki alpejskiej

Działanie: antyoksydacyjne, łagodzące, antyseptyczne i ochronne; z wysoką zawartością wit. C   

 • Kompleks Energy-Cell z owocu kasztana indyjskiego

Działanie: poprawiające odbudowę energii w fibroblastach niezbędną do przeciwdziałania oznakom zmęczenia i procesom starzenia w skórze.

 • Mikroelementy wzmacniające funkcje ochronne skóry

Działanie: krzem – wspomaga tworzenie kolagenu i tkanki łącznej; cynk – aktywnie odnawia skórę, przyspiesza procesy gojenia, działa przeciw wolnym rodnikom; miedź – bierze udział w procesie tworzenia kolagenu i elastyny; żelazo – pomaga w natlenianiu tkanek, zapobiega zmęczeniu, odpowiada za zdrowy wygląd skóry; magnez – bierze udział w wielu procesach metabolicznych, dostarcza energię do tkanek i poprawia ich regenerację, chroni przed promieniowaniem jonizującym.

 • Serum ujędrniająco-nawilżające 40+

Serum dla wieku 40 – 50 lat,  w postaci mikroemulsji, które skutecznie przeciwdziała pierwszym oznakom starzenia się skóry. Zmniejsza zmarszczki, przywraca jędrność i elastyczność skóry.

Składniki aktywne w zabiegu:

 • Naturalne egzopolisacharydy

Działanie: o właściwościach ochronnych, regenerujących i silnie nawilżających.

 • Granulowane egzopolisacharydy

Działanie: o doskonałych właściwościach nawilżających, odbudowujących w skórze poziom kwasu hialuronowego.

 • Krzem organiczny

Działanie: o silnej zdolności przenikania do skóry; stymuluje tworzenia fibroblastów; bierze udział w poprawie jędrności, elastyczności i odbudowie tkanki skórnej, zwiększając syntezę nowego kolagenu i zapobiegając degradacji już istniejących włókien kolagenowych.

 • Koncentrat multiwitaminowy (witaminy A, E, C)

Działanie: ma silne właściwości antyoksydacyjne; łagodzi stany zapalne skóry; poprawia i reguluje spowolniony metabolizm skóry, będący skutkiem promieniowania UV, stresu, zmian hormonalnych i upływu czasu; reguluje proces hiperpigmentacji; stymuluje proces syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego, chroni warstwę rogową skóry i wzmacnia funkcje ochronne skóry poprzez stymulację tworzenia ceramidów; regeneruje skórę zniszczoną nadmierną ekspozycją na słońce.

 • Serum zagęszczająco-odżywcze 50+

Serum dla cery dojrzałej, dla wieku powyżej 50 lat, w postaci mikroemulsji. W tym wieku na skutek zaburzeń równowagi hormonalnej (menopauza) kondycja skóry ulega pogorszeniu. Ma na to wpływ wiele procesów, które zachodzą w skórze: spowolniony podział komórkowy, mniejsza zdolność zatrzymywania wody, obniżenie poziomu produkcji lipidów, osłabienie ochrony układu immunologicznego, zmniejszenie struktury kolagenu i elastyny, zmiany w procesie pigmentacji. Serum 50+ jest szybką i intensywną odpowiedzią na potrzeby cery dojrzałej, pozwalającą zminimalizować widoczne skutki upływu czasu.

Składniki aktywne w zabiegu:

 • Izoflawony sojowe

Działanie: potrafią w skórze działać w sposób zbliżony do estrogenu, dlatego też zwane są fito-hormonami; pomagają w zwalczaniu skutków zaburzeń równowagi powodujących starzenie się skóry, stymulują syntezę kolagenu i elastyny, wzmacniają strukturę i zdolności regeneracyjne skóry.

 • Olejek z nasion trukwy egipskiej (z rodziny dyniowatych)

Działanie: pomaga odbudować naturalną warstwę hydrolipidową skóry i zapobiega przesuszeniu oraz napięciu skóry. Składnik ten doskonale uzupełnia niedobory lipidów i działa na skórę jak hydrolipidowy płaszcz. Jest natychmiast wchłaniany, ponieważ zawiera kompleks kwasów tłuszczowych identycznych do tych, które znajdują się w skórze.

 • Acetyl tetrapeptide-2

Działanie: jedna z protein młodości; redukuje oznaki starzenia skóry; minimalizuje skutki obniżonego wydzielania tymozyny – hormonu grasicy, który wpływa na odporność i kondycję oraz wygląd skóry.

Czas zabiegu:

ok. 60 – 90 minut

Cena:

150 – 200 zł

Kosmetyki do pielęgnacji domowej (w sprzedaży detalicznej).